Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi

Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi

İSG Sertifika Programı

  

    Değerli Marmara Üniversitesi Personeli,

 

   Üniversitemizin 18 Kasım 2014-18 Aralık 2014 tarihleri arasında yapmış olduğu hizmetiçi İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği Personel Eğitimi sertifika programına, mazereti nedeniyle katılamayanlar veya eğitime katılıp sınavlarda başarısız olanlar için yeniden yapılmasına karar verilmiştir. Bu eğitimin tekrarı olmayacak ve son defa yapılacaktır.

   Yasalar gereği, tüm idari ve akademik personellerin katılımının zorunlu olduğu (taşeron firma elemanları ve öğrencilerimiz hariç) bu eğitime katılmamanız halinde, tazminat ödemeniz gerekmektedir. Daha önce bu eğitime katılmış olan personelimiz, 4. konu sınavından en az 70 puan almışlarsa tekrar katılmasına gerek yoktur.

 

    İlgili eğitim, 27 Nisan 2015 saat 08:30 tarihinde başlayacak ve 8 Mayısn 2015 saat 23:59'de bitecektir.

 

   Ön değerlendirme soruları ve 4 modülden oluşan eğitim setinde, her konudan sonra 10 soruluk bir değerlendirme sınavına girmeniz gerekmektedir. 10 sorudan oluşan bu sınavlarda en az 7 soruyu doğru yanıtlamanız halinde bir sonraki konuya geçebileceksiniz. Her konu sınavını başarı ile tamamlamak için en fazla 5 defa sınava girme hakkınız bulunmaktadır. Lütfen en az 70 alarak geçtiğiniz sınava tekrar girmeyiniz. Sistem en son girdiğiniz sınav notunu esas alır.

 

   Eğitimi başarıyla tamamlamanız halinde adınıza düzenlenecek olan İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası özlük dosyanıza eklenecektir.

   Başarılar dileriz.

 

Her türlü soru ve bilgilendirme için : İş Güvenliği Uzmanı Güliz BÜLBÜL
 

Tel    : 0216 414 05 45 / Dahili 1812

mail  : guliz.bulbul@marmara.edu.tr


 
   Bu eğitim ve sınavlarınız uzem.marmara.edu.tr adresindeki UZEM sunucularında gerçekleşecektir. Sizin için hazırladığımız videoyu izleyerek, UZEM sistemine nasıl giriş yapacağınızı, konu eğitimlerini nasıl alacağınızı ve internet üzerinden sınavlara nasıl katılacağınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Sertifika ve Eğitim Programına hiç katılmamanızın para cezası : 1078.00 TL'dir. 

Problemsiz bir eğitim için Google Chrome tarayıcısını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bu sayfa Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından en son 26.11.2015 12:34:10 tarihinde güncellenmiştir.